• Facebook - Zemědělství žije

Poznávejte s námi zemědělství

Na farmě ve 3D - interaktivní hra pro děti

Zvuky zvířat, ale i bublajícího potoka. 3D hra Na farmě z edice Kouzelného čtení rozhodně zaujme nejen děti, ale celou rodinu. Zjistíte, k čemu se používá chomout, džber a jak se skladuje seno.

Nejprve je potřeba farmu postavit. K dispozici máte 67 komponent, z nichž postavíte malý statek a zahrádku. Součástí hry jsou kartičky s ovocem a zeleninou. Už samotné skládání farmy je zábava. Výsledkem je opravdu krásná, barevná a reálná farma. Zabere vám tak půl jídelního stolu. Ale stojí to za to. Samozřejmě, že se dá zase sklidit a pak znovu postavit.

Důležitá je Albi tužka. Díky té se farma promění v interaktivní zábavně-poznávací hru. Tato speciální tužka má v sobě čidla a mikrofon. Kamkoliv ji ve hře položíte řekne vám, co to je. A nejen to. Vysvětlí vám, k čemu se daná věc používá, nebo co zvíře jí. A dokonce jsou v ní nahrané reálné zvuky, takže rázem začnou ovce bečet, pes štěkat a včely … Také si můžete ověřit své znalosti pomocí dvou úrovní kvízu.

Hra je skvělou pomůckou pro rozvíjení slovní zásoby, vzdělávání a také budování vztahu k přírodě a zemědělství. Vhodná je pro děti od 3 let.

Sami jsme si ji vyzkoušeli a můžeme osobně doporučit. Mrkněte na fotky z testování.

Eva Fruhwirtová, efcomm