• Facebook - Zemědělství žije

Poznávejte s námi zemědělství

Mezinárodní soutěž opravář zemědělských strojů a den otevřených dveří SOU Uherský Brod

7. - 8. duben


u příležitosti 9. ročníku mezinárodní soutěže žáků oborů:
MALÍŘ, OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Záštitu nad soutěží převzal hejtman Zlínského kraje pan Jiří ČUNEK


Pátek 7. 4. 2017 9 – 17 hodin

SOU Uherský Brod, Sv. Čecha 1110
AREÁL SOU, SV. ČECHA 111O


VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ:

 

  • malířské soutěže MŠ (aula SOU pá 930)
  • soutěže o tablet na facebook.com (aula SOU pá 1030)
  • mezinárodní soutěže malířů a opravářů (aula SOU pá 1230)
  • soutěže sprejerů (aula SOU pá 1230)
  • výstava prací žáků MŠ z Uherskobrodska
  • výstava zemědělské techniky – TOKO
  • výstava malé zemědělské techniky – Trojan
  • prezentace výrobků firmy Colorlak Staré Město
  • výstava zvířat a drobného zvířectva
  • ukázka zemědělských produktů a komodit
  • prezentace oborů SOU
  • práce žáků DM, projekty školy, studijní nabídka
  • praktické ukázky řemesel pro žáky ZŠ (pá 900 - 1200)

STADION ZA SOKOLOVNOU

  • jízda zručnosti pro ZŠ (pá 900 – 1200)

VÝSTAVA ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY FIREM:

  • TOKO AGRI a.s., Rudice Zemaspol Uherský Brod a.s.
  • ZETOR TRACTORS a. s. LUKROM, spol. s r.o.
  • Petr Trojan - Zahradní technika
  • AREÁL NA VÝSLUNÍ 813
  • prohlídka dílen stavebních řemesel

SOBOTU 8.4.2017 9-15 hod.


CYKLUS ODBORNÝCH PŘEDNÁŠEK A UKÁZEK

NAUČÍME VÁS TEORETICKY I PRAKTICKY:

1. Kontroly a revize komínů – Jiří Chudoba

     9:00 - 10:00 hodin – dílna SOU, Na Výsluní 813

2. Údržba podlahových krytin – Josef Bršlica

     10:00 – 11:00 hodin - dílna SOU, Na Výsluní 813

3. Montáž a oprava vodovodní baterie – Petr Dedík

    11:00 – 12:00 hodin - dílna SOU, Na Výsluní 813

4. Malířské dekorativní techniky – Miroslav Žižka

    12:00 – 13:00 hodin – dílna SOU, Výsluní 813

5. Zakládání a údržba trávníků – Ing. Pavel Skopal

    13:00 – 14:00 hodin – učebna SOU, Sv. Čecha 1110

6. Kontrola stavu brzd a tlumičů – Bc. Stanislav Žáček

    9:00 – 14:30 hodin - SOU, Sv. Čecha 1110, budova E

    Zájemci si mohou nechat překontrolovat stav brzd a tlumičů na svém osobním autě

    na moderním testovacím zařízení, Vhodné pro auta s pohonem 2x2, 4x4.

7. Pletení a pečení vánočky ze 6 pramenů – S. Makovcová, N. Jeřábková

    9:00 – 10:30 hodin – učebna SOU, Sv. Čecha 1110

    Zájemci o ukázku pečení přihlaste se do 4.4. na e-mail: reznickova@sou-ub.cz

8. Ukázka canisterapie, kynologický výcvik, výcvik policejních psů

    13:00 – 14:30 hodin – areál SOU, Sv. Čecha 1110

DÁLE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT:


· prostory školy a práce žáků SOU
· výstava zemědělské techniky: TOKO, Zemaspol, Zetor, Lukrom, Trojan
· výstava drobného zvířectva
· 10:00 – 12:00 hodin – jízda zručnosti žáků SOU
· finální práce z mezinárodní soutěže malířů
· výstava prací žáků mateřských škol
· výstava prací ze soutěže sprejerů