• Facebook - Zemědělství žije

Poznávejte s námi zemědělství

Den otevřených dveří firmy Agrall

5. březen


AGRALL zemědělská technika a. s. – výhradní dovozce strojů Claas a Väderstad do České repliky, Vás srdečně zve na tradiční Dny otevřených dveří, které se budou letos konat 5. a 6. března od deseti hodin v Banticích, v sídle společnosti. Novinkou tohoto roku bude i hodinová show, při níž se představí novinky strojů Claas a Väderstad v emotivní prezentaci. Jedná se o pilotní projekt, který se bude prezentovat v obou dnech. Na závěr akce je pro návštěvníky připraven nevšední zážitek.

Program obou dnů je pestrý. Návštěvníci uvidí asi čtyřicet statických strojů a souprav. Hodinová show režírovaná za doprovodu emotivní hudby a světel zaručí jedinečnou podívanou. V této prezentaci budou k vidění nejdůležitější detaily výjimečné technologie, kterou je stroj vybaven.

Firma AGRALL zemědělská technika představí návštěvníkům novinky, které získaly ocenění Sima Innovation Awards 2015. Jedna ze dvou udělených zlatých medailí patřila zcela nově navržené kabině Panoramic traktoru Arion 400, který byl představen v roce 2014 a dostal se až do finálového kola soutěže Traktor roku 2015. Speciální ocenění získalo rovněž nové žací ústrojí Vario pro sklízecí mlátičky.

Ve čtvrtek 5. března bude Zemědělství žije! také při tom. Těšte se na zajímavé soutěže :-).

 

Přílohy
agrall.pdf