• Facebook - Zemědělství žije

Poznávejte s námi zemědělství

Výstava v Lysé zakončuje sezonu

Spojené výstavy Zemědělec a Náš chov, které se uskutečnily ve dnech 3. - 6. 10. 2013 na výstavišti v Lysé n. Labem, symbolicky uzavřely hlavní propagační sezonu projektu Zemědělství žije!. Přímo mezi vystavovanými zvířaty, nedaleko hlavního předvadiště, nechyběl osvětový stánek Zemědělského svazu, který šířil povědomí o zemědělství a jeho významu. Zemědělská a chovatelská výstava v Lysé se tradičně těší vysoké návštěvnosti - ani letošní ročník nebyl vyjímkou a tak především o víkendu pavilony praskaly ve švech a stánek svazu byl po celý den v obležení. 

Největší zájem o vystavené exponáty a stručný výklad byl ze strany školních skupinek a rodičů s dětmi. Poznávačky se však již tradičně staly výzvou také pro odbornou i laickou dospělou veřejnost. Děkujeme našim partnerským organizacím, které do soutěží poskytly pestré dárečky (Schaumann, Farmet, OK Group), případně fungování projektu podpořily finančně (Zoetis).  

Účast na výstavě v Lysé byla poslední po podzimní sérii propagačních akcí Zemědělského svazu. Nyní je před námi příprava zemědělské soutěže v Českých Budějovicích, která se uskuteční v listopadu. O dalších akcích vám budeme s předstihem informovat.